Obsługa Klienta: 17 855 47 28

Drzwi zewnętrzne w Rzeszowie

Drzwi zewnętrzne to bez wątpienia wizytówka domu. Podkreślają jego niepowtarzalny charakter oraz chronią go przed nieproszonymi gośćmi. Wybierając drzwi wejściowe powinniśmy dobrać je do koloru elewacji budynku. W sklepie Świat Paneli i Drzwi oferujemy najwyższej jakości eleganckie drzwi zewnętrzne, aby każdy klient mógł wybrać odpowiednie do swoich potrzeb i oczekiwań. Odpowiednio dobrane drzwi wejściowe gwarantują komfortowe i długotrwałe użytkowanie.

Parametry techniczne drzwi zewnętrznych

Drzwi zewnętrzne przede wszystkim powinny cechować się solidnym wykonaniem. Dlatego też, muszą spełniać odpowiednie normy i posiadać wysokie parametry techniczne, aby w jak najlepszy sposób mogły spełniać swoje zadania. O jakości drzwi zewnętrznych świadczą między innymi takie parametry jak klasa mechaniczna, izolacyjność akustyczna czy odporność na włamanie. Oprócz tego, wysoką jakość drzwi zewnętrznych potwierdza ich budowa oraz wypełnienie. Jeśli chodzi o klasę mechaniczną, najlepiej wybierać drzwi wejściowe III lub IV klasy według normy PN-EN 1192:2001. W przypadku izolacyjności akustycznej możemy spotkać drzwi zewnętrzne o współczynniku RW=27dB, RW=32 dB czy RW=37dB. Drzwi antywłamaniowe muszą spełniać normę PN-EN 1627:2012, a na rynku możemy spotkać drzwi zewnętrzne klasy RC2, RC3 oraz RC4. Znając już parametry techniczne jakimi powinny kierować podczas wyboru drzwi zewnętrznych będziemy mieć nieco ułatwione zadanie w stosunku do tego jakich drzwi szukamy do naszego domu.

Akcesoria do drzwi zewnętrznych

Kiedy wybierzemy już wymarzone skrzydło drzwi zewnętrznych czas na dobranie do nich akcesoriów takich jak ościeżnica, klamka czy próg. W kwestii ościeżnic możemy wybierać spośród stałych oraz regulowanych. Ościeżnice stałe mogą zaś być drewniane bądź metalowe. Jeśli klient nie będzie wiedział jaka ościeżnica będzie najbardziej odpowiednia do wybranych przez niego drzwi, w naszym sklepie może liczyć na fachowe doradztwo. Klamka do drzwi zewnętrznych jest jak wisienka na torcie. Doskonale podkreśla piękno i styl drzwi zewnętrznych. Ponadto, odpowiednio dobrana klamka zagwarantuje nam wygodne otwieranie i zamykanie skrzydła drzwiowego. 

Drzwi zewnętrzne z montażem w sklepie Świat Paneli i Drzwi

W sklepie Świat Paneli i Drzwi oferujemy Państwu wysokiej jakości nowoczesne drzwi zewnętrzne drewniane i metalowe renomowanych i cenionych przez klientów marek. Do każdego klienta podchodzimy z pełnym zaangażowaniem, aby pomóc mu wybrać idealne drzwi do swojego domu. Doskonale wiemy, jak ważnym elementem każdego budynku są drzwi wejściowe, dlatego też posiadamy szeroki wybór drzwi zewnętrznych z dostawką, aby każdy klient mógł znaleźć odpowiednio dostosowane do swoich potrzeb. Posiadamy drzwi zewnętrzne w wielu kolorach i wzorach, które świetnie wpiszą się zarówno w nowoczesne, jak i tradycyjne trendy budownictwa. W sklepie Świat Paneli i Drzwi stawiamy na wysoką jakość oraz miłą i fachową obsługę. Dlatego, jeśli mają Państwo pytania dotyczące drzwi zewnętrznych, zapraszamy do kontaktu. Z miłą chęcią udzielimy odpowiedzi na wszelkie zapytania.