Obsługa Klienta: 17 855 47 28

Nowoczesne i klasyczne drzwi drewniane

Drzwi oprócz funkcji użytkowej stanowią wyjątkowy element aranżacji każdego wnętrza. Są również wspaniałą wizytówką naszego domu. Nowoczesność, szyk i elegancka to wszystko możemy mieć wybierając do swojego domu piękne i wyjątkowe drzwi drewniane. Wykonane z naturalnego materiału nadają pomieszczeniom wyrafinowanego charakteru. Dlatego też, wychodząc naprzeciw naszym klientom w sklepie „Świat Paneli i Drzwi” posiadamy piękne i eleganckie drzwi drewniane zewnętrzne i wewnętrzne, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających konsumentów. W naszym sklepie znajdą Państwo drzwi wykonane z drewna dębowego, sosnowego czy bukowego. Oferujemy drzwi drewniane jednoskrzydłowe oraz dwuskrzydłowe, fantastycznie wpisujące się w obecne trendy nowoczesnych i tradycyjnych domów oraz wnętrz. Stawiając na drzwi drewniane ze sklepu „Świat Paneli i Drzwi” mają Państwo gwarancje najwyższej na rynku jakości.

Drzwi drewniane wewnętrzne Rzeszów

Niezależnie od tego jaki rodzaj aranżacji panuje w naszym domu czy mieszkaniu drzwi drewniane wewnętrzne jedno bądź dwuskrzydłowe z pewnością podkreślą jego niepowtarzalny charakter. Drzwi drewniane wewnętrzne to kwintesencja niebywałej klasy i elegancji. Doskonale spełniają swoje funkcje takie jak tłumienie dźwięków czy odporność na uszkodzenia mechaniczne. W naszej ofercie posiadamy drzwi drewniane wewnętrzne jednoskrzydłowe o standardowych wymiarach „60”, „70”, „80” czy „90”. Co więcej, oferujemy także drzwi drewniane łazienkowe posiadające specjalne otwory wentylacyjne. Drzwi drewniane wewnętrzne to nie tylko doskonałe zwieńczenie aranżacji wnętrza, to także komfort użytkowania przez wiele lat.

drzwi drewniane wewnętrzne Rzeszów

drewniane drzwi wewnętrzne Rzeszów

Drzwi drewniane zewnętrzne Rzeszów

Drzwi zewnętrzne mogą już od pierwszego spojrzenia zachwycać oraz przyciągać uwagę. Tym bardziej, gdy postawimy na drzwi wejściowe drewniane. Drzwi drewniane zewnętrzne jedno i dwuskrzydłowe oferowane w salonie „Świat Paneli i Drzwi” są niezwykle eleganckie i ponadczasowe. W naszym asortymencie posiadamy drzwi drewniane zewnętrzne w wielu kolorach, ze zdobieniami bądź bez. Pragniemy, aby każdy klient znalazł u nas idealne drzwi zewnętrzne do swojego domu, które sprostają jego oczekiwaniom. Drzwi zewnętrzne w „Świecie Paneli i Drzwi” są zarówno piękną wizytówką domu jak i jego ochroną przed nieproszonymi gośćmi. Posiadają różne klasy antywłamaniowe, mechaniczne oraz o różnych parametrach izolacyjności akustycznej. Kupując drzwi drewniane zewnętrzne w sklepie „Świat Paneli i Drzwi” mają Państwo pewność długotrwałego użytkowania oraz funkcjonalności.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą drzwi drewnianych naszego salonu „Świat Paneli i Drzwi” mieszczącego się w Rzeszowie. W naszym salonie drzwi i paneli mogą Państwo liczyć na profesjonalną obsługę, służącą pomocą przy doborze najlepszych drzwi drewnianych wewnętrznych oraz zewnętrznych. Zapraszamy Klientów nie tylko z Rzeszowa ale i z całego podkarpacia.

drzwi zewnętrzne drewniane Rzeszów

zewnętrzne drzwi drewniane Rzeszów